Skip links

BİZ KİMİZ?

FritClean olarak otel, kafe, restoran ve fastfood gibi işletmelerin endüstriyel mutfaklarında kolaylık ve avantaj sağlamak için 2018 yılında Türkiye pazarındaki yerimizi aldık. Yerli ve millî sermayeyle ürettiğimiz Fritöz Filtresi ile başta üretim ve hizmet sektörü olmak üzere çeşitli alanlardaki firmaların işletme maliyetlerini düşürecek çözümler üretiyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sektörel ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeleri takip ederek gelişmeye devam ediyoruz.

Günümüzde artan iş ve yağ maliyetlerinin, endüstriyel mutfağa sahip işletmecilere dezavantajının farkındayız. Bu nedenle müşteri taleplerine çözüm üretmek üzere hayata geçirdiğimiz FritClean Fritöz Filtresi ile otel, restoran, kafe ve fastfood gibi işletmelerin çözüm ortağı olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. FritClean olarak endüstriyel mutfağa sahip işletmelerin ekonomisine katkı sağlamakla birlikte yağ kullanımında ciddi oranlarda tasarruf sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Tasarruf ve çevre korumanın geleceğe yatırımının farkındayız ve bu hususlar kapsamında adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. İnovasyonu ve AR-GEyi odak noktamıza koyarak yürüttüğümüz yaklaşımımızla kızartma yağ filtrasyona bir yenilik getiriyoruz. Bizi geleceğe taşıyacak değerlerimiz doğrultusunda teknolojik gelişmelerle mutfakları bir araya getirmeye devam edeceğiz.